1 / 1
Foto e Kabllo reduktuese PremiumCord USB - USB A/female - Mini 5pin USB/male 20cm

Kabllo reduktuese PremiumCord USB - USB A/female - Mini 5pin USB/male 20cm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3.99 €

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
28 qershor 2024 - 29 qershor 2024
Maqedoni, të tjera
29 qershor 2024 - 01 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
PremiumCord është një prodhues i kabllove dhe lidhësve me cilësi të lartë, besueshmëri dhe jetë të gjatë. Me këtë reduktues USB me cilësi të lartë 5pin, ju do të ndryshoni USB (F) të tipit A në lidhje të shkëlqyeshme për HDD të jashtëm, kamera etj.
Lansuar:
29. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat, MP3/MP4, laptop, PC
Gjatësia [m]:
0.2
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
Mini USB, USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (femër)
Për lidhës:
Mini USB (mashkull)
Kodi:
Kur-15
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktues
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220011468
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo reduktuese PremiumCord USB - USB A/female - Mini 5pin USB/male 20cm
4.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo