1 / 2
Foto e Kabllo PremiumCord USB 2.0, A-B, 5m, e hirtë
Foto e Kabllo PremiumCord USB 2.0, A-B, 5m, e hirtë

Kabllo PremiumCord USB 2.0, A-B, 5m, e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 331 MKD.

Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo shquhet për mjeshtërinë e cilësisë së lartë dhe materialet e përdorura. Është një kabllo me ndërfaqe USB 2.0 që mund të transmetojë të dhëna me shpejtësi deri në 480 Mbps. Kjo kabllo është e pajisur me lidhës USB të tipit A dhe B (M/M). Përdoreni këtë kabllo me gjatësi 5 m për të lidhur lehtë telefonin tuaj celular ose pajisje të tjera në kompjuterin tuaj. Përveç transmetimit të të dhënave, mund të përdoret gjithashtu për ngarkimin dhe aktivitete të tjera.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Lidhës:
USB 2.0
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i kabllos:
Lidhje
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Për lidhës:
USB-B (mashkull)
Gjatësia [m]:
5
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Dizajnuar për:
Disk i jashtëm, skaner, printer
Lansuar:
24. 10. 2018
Besueshmëria:
100 %
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220001742
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord USB 2.0, A-B, 5m, e hirtë
390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo