1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo PremiumCord S-Video M / M, 5 m

Kabllo PremiumCord S-Video M / M, 5 m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 331 MKD.

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo nga PremiumCord shërben për lidhjen e pajisjeve tradicionale AV si DVD, video VHS, marrësve digjital apo televizorëve. Ajo ka gjatësi prej 5 metrash, dhe në secilën anë të saj gjendet nga një lidhës S-Video të tipi male.
Kodi i prodhuesit:
8592220000622
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
TV, video kamerë
Gjatësia [m]:
5
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
S-video
Nga konektori:
S-video (mashkull)
Për lidhës:
S-video (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220000622
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord S-Video M / M, 5 m
390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo