1 / 1
Слика на PremiumCord приклучок 3,5 mm 4 пински M / M, за iPhone, iPad, iPod, 3m

PremiumCord приклучок 3,5 mm 4 пински M / M, за iPhone, iPad, iPod, 3m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 415 MKD.

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Брендиран продолжен кабел со приклучоци за М / М приклучок, кој е дизајниран за компатибилни уреди од семејството на Apple iPhone, iPad и iPod. Должината на кабелот е 3 m. Клучни својства 4-пински машки-машки приклучоци за приклучок 3,5 мм приклучок 4-пински конектор Поврзувачки кабел со должина од 3 m
Гаранција за производителот:
1 година
Стапка на неуспех:
Непознато
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Должина [m]:
3
Вид на кабел:
врска, вратоврска
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
За конектори:
3,5 мм маж
Од приклучокот:
3,5 мм маж, Од приклучокот
Лансиран:
2. 2. 2019
Наменето за:
Мобилен телефон, звучник, таблет
Доверливост:
100 %
Код на производителот:
kjack4mm3
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4040849638329
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord приклучок 3,5 mm 4 пински M / M, за iPhone, iPad, iPod, 3m
490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ