1 / 1
Слика на PremiumCord приклучок 3,5 mm 4 пински M / M 0,5m за Apple iPhone, iPad, iPod

PremiumCord приклучок 3,5 mm 4 пински M / M 0,5m за Apple iPhone, iPad, iPod

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 246 MKD.

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Брендиран продолжен кабел со M / M приклучоци, дизајниран за компатибилни уреди од семејството Apple iPhone, iPad и iPod. Должината на кабелот е 0,5 метри. Клучни својства 4-пински машки-машки приклучоци за приклучок 3,5 мм приклучок 4-пински конектор Поврзувачки кабел со должина од 0,5 метри
Наменето за:
Мобилен телефон, звучник, таблет
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина [m]:
0.5, 0,5
Код на производителот:
kjack4mm05
Код:
Kjack4mm05
Вид на кабел:
врска, вратоврска
Од приклучокот:
3,5 мм маж, Од приклучокот
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
За конектори:
3,5 мм маж
Стапка на неуспех:
Непознато
Производител:
Премиум кабел, Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4040849638244
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord приклучок 3,5 mm 4 пински M / M 0,5m за Apple iPhone, iPad, iPod
290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ