1 / 5
Foto e Kabllo PremiumCord HDMI + Ethernet, 5m
Foto e Kabllo PremiumCord HDMI + Ethernet, 5m
Foto e Kabllo PremiumCord HDMI + Ethernet, 5m
Foto e Kabllo PremiumCord HDMI + Ethernet, 5m
Foto e Kabllo PremiumCord HDMI + Ethernet, 5m

Kabllo PremiumCord HDMI + Ethernet, 5m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,090 MKD.
990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 839 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-10%

Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar


Kablloja PremiumCord shërben për lidhjen e dy pajisjeve audio dhe video, sikurse televizor dhe kompjuter përmes teknologjisë më moderne HDMI.

Kjo kabllo më herët njihej si HDMI 1.4, por tash i referohen si kabllo HDMI me lidhës Ethernte super të shpejtë, e cila mund të transferoj zë dhe imazhe, dhe të mbështetë teknologjinë HDCP, Digital Content Protection, që mundëson ruajtjen e përmbajtjeve digjitale.

Kablloja ka gjatësi 5 metra dhe gjatë çdo përdorimi ofron pamje me kualitet të lartë dhe mbështet standardin me kualitet 4K, me rezolucion deri në 4096 x 2160 piksel apo më të vogël 1080 p FullHD. Të gjitha të dhënat transferohen me shpejtësi deri në 10.2 GB/s përmes dy lidhësve të praruar në ari, që poashtu, nuk lejojnë humbje gjatë transferimit të cfarëdo të dhëne prej pajisjeve tuaja.

Kodi i prodhuesit:
Kphdmet5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC
Gjatësia [m]:
5
Lidhës të praruar në flori:
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
HDMI 1.4
Lidhësit:
2
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë, Artë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220013233
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord HDMI + Ethernet, 5m
990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo