1 / 2
Foto e Kabllo PremiumCord, 230V, 1m
Foto e Kabllo PremiumCord, 230V, 1m

Kabllo PremiumCord, 230V, 1m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
395 MKD.
390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 331 MKD.
Ju kurseni 5 MKD.
-2%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo shërben për lidhjen e monitorit me kompjuterin. Opsioni tjetër është për të lidhur një monitor apo një kompjuter me energji elektrike. Ajo është e pajisur me kokë IEC 320 C13 femër, kurse në anën tjetër IEC 320 C14 mashkull. Gjatësia e kabllos është 1 metër. Kablloja ka një dizajn të kualitetit të lartë, qëndrueshmëri të gjatë dhe jetëgjatësi të madhe.
Kodi i prodhuesit:
Kps1
Lansuar:
24. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Monitor, PC
Gjatësia [m]:
1
Lidhësit:
IEC
Nga konektori:
IEC (femër)
Për lidhës:
IEC (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
EAN:
8592220001452
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord, 230V, 1m
390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo