1 / 1
Foto e Kabllo për zgjatje 230V, 4 priza, 10m

Kabllo për zgjatje 230V, 4 priza, 10m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,890 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 300 MKD.
-16%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo zgjatëse është e pajisur me 4 priza që ju lejon të lidhni katër pajisje njëkohësisht, duke ju lejuar që të furnizohen me energji. Gjatësia e kabllos është 10 metra, dhe ngarkesa e saj maksimale mund të arrij prej 5A/1150W deri në 16A/1150W.
Kodi i prodhuesit:
8595092108809
Lansuar:
2 Dhjetor 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Gjatësia [m]:
10
Fundi i kabllos:
E lakuar
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Numri i prizave:
4
Prodhuesi:
OEM
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
EAN:
8595092108809
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo për zgjatje 230V, 4 priza, 10m
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo