1 / 5
Foto e Kabllo për kompjuter apo monitor PremiumCord, 2m
Foto e Kabllo për kompjuter apo monitor PremiumCord, 2m
Foto e Kabllo për kompjuter apo monitor PremiumCord, 2m
Foto e Kabllo për kompjuter apo monitor PremiumCord, 2m
Foto e Kabllo për kompjuter apo monitor PremiumCord, 2m

Kabllo për kompjuter apo monitor PremiumCord, 2m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
593 MKD.
390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 331 MKD.
Ju kurseni 203 MKD.
-35%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo standarde e përshtatshme për të gjithë kompjuterët dhe shumicën e monitorëve. Ky kabllo është pothuajse dyfish më i gjatë se kabllot standarde që vijnë së bashku me kompjuterin apo monitorin tuaj, gjithashtu ky kabllo përdoret për të furnizuar tension deri në 230V me një ngarkesë maksimale prej 10A.
Kodi i prodhuesit:
8592220001414
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Gjatësia [m]:
2
Lidhësit:
Kabllo tri polëshe për furnizim me energji elektrike, lloji E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Kabllo tri polëshe për furnizim me energji elektrike (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
EAN:
8592220001414
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo për kompjuter apo monitor PremiumCord, 2m
390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo