1 / 1
Foto e Kabllo patch Gembird CABLEXPERT, C5e, UTP, 0,5m, portokall

Kabllo patch Gembird CABLEXPERT, C5e, UTP, 0,5m, portokall

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 161 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Megjithëse transmetimi i të dhënave pa tel është bërë gjithnjë e më popullore kohët e fundit, për disa lidhje është gjithnjë e më e dobishme të përdorni kabllot klasike, madje shpesh edhe ato analoge të modës së vjetër. Kompania Gembird, prandaj sjell kordonin e saj të energjisë. Kablloja e rrjetit të kategorisë 5e është projektuar për rrjetet Ethernet me një shpejtësi prej 10/100/1000 Mb / s. Përfundon në secilën anë me një lidhës RJ-45 dhe ka gjatësi 0.5 m
Dizajnuar për:
Rrjet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia [m]:
0.5, 0,5
Kodi i prodhuesit:
PP12-0.5M/O
Kodi:
PP12-0.5M/O
Lidhës:
RJ-45, RJ-45
Lloji i kabllos:
Lidhje, Lidhëse
Nga konektori:
Mashkull RJ-45
Ngjyra:
Portokalltë
Për lidhës:
Mashkull RJ-45
Prodhuesi:
Gembird, Gembird
EAN:
8716309069625
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo patch Gembird CABLEXPERT, C5e, UTP, 0,5m, portokall
190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo