1 / 5
Продадено
Слика на Кабел Thermal Grizzly PCIe 4.0 x16 Riser	- 30cm
Слика на Кабел Thermal Grizzly PCIe 4.0 x16 Riser	- 30cm
Слика на Кабел Thermal Grizzly PCIe 4.0 x16 Riser	- 30cm
Слика на Кабел Thermal Grizzly PCIe 4.0 x16 Riser	- 30cm
Слика на Кабел Thermal Grizzly PCIe 4.0 x16 Riser	- 30cm

Кабел Thermal Grizzly PCIe 4.0 x16 Riser - 30cm

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
89.20 €
84.33 €
со ДДВ Без ДДВ 80.31 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка! Гаранцијата на производот не е валидна ако картичката е преоптоварена со голема обработка на податоци. Компанијата Thermal Grizzly се занимава со создавање на пасти кои спроведуваат топлина и додатоци за десктоп компјутери. Сега ви го носи својот кабел за подигање за вертикално монтирање на графичка картичка. Кабелот има тенок дизајн за да не зафаќа премногу простор и е долг 300 mm. Поддржува PCIe 4.0 стандард со конектори за х16 слот. Каблите имаат силен оклоп.
Гаранција за производителот:
1 година
Лансиран:
3. 11. 2021
Производител:
Термички гризли
Веб-страница на производителот:
Thermal-grizzly.com
EAN:
4260711990434
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел Thermal Grizzly PCIe 4.0 x16 Riser - 30cm
84.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ