1 / 1
Продадено
Слика на Кабел за оптички модул MaxLink SFP, компатибилен со Cisco

Кабел за оптички модул MaxLink SFP, компатибилен со Cisco

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,263 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
7. 8. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
(2) LC
Формат:
SFP
За типови кабли:
Еден режим
Брзина на пренесување:
1 Gbps
Вид на трансфер:
2-влакна
Код:
ML-S31D-3
Доверливост:
100 %
Должина на бран - TxRx nm:
1310
Опсег км:
3
Дијагноза - ДДМИ:
По
Производител:
MaxLink
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел за оптички модул MaxLink SFP, компатибилен со Cisco
1,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ