1 / 2
Foto e Kabllo Masterlan UTP, Cat5e, 1m, e gjelbërt
Foto e Kabllo Masterlan UTP, Cat5e, 1m, e gjelbërt

Kabllo Masterlan UTP, Cat5e, 1m, e gjelbërt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
206 MKD.
190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 161 MKD.
Ju kurseni 16 MKD.
-8%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Edhe pse bartja e të dhënave përmes wireless-it është rritur kohët e fundit për disa lidhje është përparësi përdorimi i kabllove konvencionale. Kjo kabllo rrjeti 5e është e përshtatshme për transmetim të të dhënave me frekuencë 100 MHz. Mund të lidh kompjuterin me ruter ose HUB. Ka konektorë RJ-45. Gjatësia e saj është 1 m dhe ngjyra e gjelbërt.
Lansuar:
4. 4. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC, rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
RJ-45
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Kodi:
PCU5E-1GN-MS
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia m:
1
Prodhuesi:
Masterlan
Ngjyra:
Gjelbër
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
258716
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Masterlan UTP, Cat5e, 1m, e gjelbërt
190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo