1 / 3
Foto e Kabllo lidhëse SATA
Foto e Kabllo lidhëse SATA
Foto e Kabllo lidhëse SATA

Kabllo lidhëse SATA

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 246 MKD.

Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllot lidhëse SATA, mundësojnë xhiro të të dhënave duke filluar nga 150mbs deri në 300mbs në varësi të variantit të interface-it. Premium Cord është një kabllo që ka në fund një port SATA dhe portin e energjisë SATA nga ana tjetër. Gjatësia: 0.50 m.
Kodi i prodhuesit:
8592220003210
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Hard disk
Gjatësia [m]:
0,5
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
Molex, SATA, SATA 22pin
Nga konektori:
SATA 22pin (femër)
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Kuqe
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220003210
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo lidhëse SATA
290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo