1 / 1
Foto e Kabllo Gembird CABLEXPERT, SATA III, data, 100cm

Kabllo Gembird CABLEXPERT, SATA III, data, 100cm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
306 MKD.
290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 246 MKD.
Ju kurseni 16 MKD.
-6%

Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kablloja Gembird CABLEXPERT është një kabllo për të dhënat SATA III, e projektuar për disqet, hard disqet dhe pllakat amë. Gjatësia e saj është 100 cm, ka një fund të drejtë kabllor dhe vjen me ngjyrë të kuqe.
Kodi i prodhuesit:
KAB051833
Lansuar:
1. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Drive, PC, hard disk, pllakë amë
Gjatësia [m]:
1
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
SATA
Nga konektori:
SATA 7pin (mashkull)
Për lidhës:
SATA 7pin (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Kuqe
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8716309093408
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Gembird CABLEXPERT, SATA III, data, 100cm
290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo