1 / 1
Foto e Kabllo Gembird CABLEXPER, jack 3,5mm M/M, PREMIUM QUALITY, 1m

Kabllo Gembird CABLEXPER, jack 3,5mm M/M, PREMIUM QUALITY, 1m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 331 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kablloja audio Gembird ka një krik 3.5 mm M / M dhe përdoret për të lidhur një MP3 player dhe altoparlantë që përmbajnë hyrje. Kablloja e zgjerimit është e disponueshme me cilësi të lartë me lidhje lidhëse të arit, me gjatësi 1 metër, me ngjyrë të zezë dhe me kabllo të drejtë.
Kodi i prodhuesit:
KAB056746
Lansuar:
30. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant
Gjatësia [m]:
1
Lidhës të praruar në flori:
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
3.5 mm jack
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
8716309097727
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Gembird CABLEXPER, jack 3,5mm M/M, PREMIUM QUALITY, 1m
390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo