1 / 8
E shitur
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e zezë / kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e zezë / kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e zezë / kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e zezë / kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e zezë / kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e zezë / kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e zezë / kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e zezë / kuqe

Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e zezë / kuqe

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 585 MKD.

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kablloja USB-C e endur nga najloni i qëndrueshëm mbështet Power Delivery 2.0 dhe Quick Charge 3.0, duke siguruar karikimin e shpejtë të pajisjeve mobile. Teknologjia PD gjithashtu ju lejon të karikoni laptopë me një port USB-C. Me një shpejtësi transferimi prej 480 Mbps, ju mund të transferoni një skedar 1 GB brenda 30 sekondave. Me një kabllo me dizajn të veçantë, ju mund të lidheni nga çdo anë. Prizat e aluminit janë elegante dhe rezistente ndaj konsumit dhe oksidimit.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Lidhësit:
USB-C
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Kodi:
CATKLF-H91
Gjatësia m:
2
Lansuar më:
23. 5. 2019
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Të dhëna, karikim
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e zezë / kuqe
690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo