1 / 6
Foto e Kabllo AudioquestPearl 48 HDMI 2.1, M/M, 0.6m, e zezë
Foto e Kabllo AudioquestPearl 48 HDMI 2.1, M/M, 0.6m, e zezë
Foto e Kabllo AudioquestPearl 48 HDMI 2.1, M/M, 0.6m, e zezë
Foto e Kabllo AudioquestPearl 48 HDMI 2.1, M/M, 0.6m, e zezë
Foto e Kabllo AudioquestPearl 48 HDMI 2.1, M/M, 0.6m, e zezë
Foto e Kabllo AudioquestPearl 48 HDMI 2.1, M/M, 0.6m, e zezë

Kabllo AudioquestPearl 48 HDMI 2.1, M/M, 0.6m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,790 MKD.
3,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,042 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-6%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo i përket gjeneratës së re që përputhet me harduerin më të fundit. Ana e pasme e saj përputhet me versione të mëparshme të pajisjeve audio/video. Ka gjerësi bande 48 Gb/s dhe përputhet me HDR, Netflix, Amazon Prime, Disney +, Apple TV + dhe më shumë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Blu-Ray, Konsolë lojërash, Projektor, TV
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
2, HDMI
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Kodi:
Qpearlhdmi480006
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia m:
0.6
Lansuar:
10. 2. 2021
Prodhuesi:
Audioquest
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Lidhje, video
EAN:
92592016361
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo AudioquestPearl 48 HDMI 2.1, M/M, 0.6m, e zezë
3,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo