1 / 4
Слика на Кабел за UTP мрежа (CAT-6) 15м, сив
Слика на Кабел за UTP мрежа (CAT-6) 15м, сив
Слика на Кабел за UTP мрежа (CAT-6) 15м, сив
Слика на Кабел за UTP мрежа (CAT-6) 15м, сив

Кабел за UTP мрежа (CAT-6) 15м, сив

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.44 €
со ДДВ Без ДДВ 12.24 €

Само уште 8
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Брендираниот мрежен кабел од категорија 6 е дизајниран специјално за гигабитни мрежи и со него е можно да се постигне двојно поголема фреквенција отколку со категоријата 5 / 5e со која секако е целосно компатибилна. Кабелот PremiumCord е дизајн со директно завршување со пар RJ-45 конектори со четири пара жици. Жиците се 100% бакар (AWG26 / 7) и на кабелот не му недостасува UL сертификат. Должината на кабелот е 15 метри, а бојата е сива.

Гаранција за производителот:
1 година
Должина [m]:
1
Конектор:
RJ-45, 2
Крај на кабел:
ПРАВО
Категорија:
6
Боја:
Град
Вид на кабел:
врска
Наменето за:
Компјутер, мрежи
За конектори:
Мажјак RJ-45
Од приклучокот:
Мажјак RJ-45
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220002350
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел за UTP мрежа (CAT-6) 15м, сив
14.44 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ