1 / 1
Продадено
Слика на лента за поврзување со кабел Gembird CABLEXPERT, 250 x 3,6 mm, 100 парчиња / пакет

лента за поврзување со кабел Gembird CABLEXPERT, 250 x 3,6 mm, 100 парчиња / пакет

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9.77 €
7.96 €
со ДДВ Без ДДВ 6.75 €
Заштеди 1.80 €
-18%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
26. 10. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Кабли
Код:
KAB050012
Производител:
Гембирд
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
управување
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8716309087537
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
лента за поврзување со кабел Gembird CABLEXPERT, 250 x 3,6 mm, 100 парчиња / пакет
7.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ