1 / 3
Продадено
Слика на Кабел за USB-C на Apple
Слика на Кабел за USB-C на Apple
Слика на Кабел за USB-C на Apple

Кабел за USB-C на Apple

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
33.97 €
32.29 €
со ДДВ Без ДДВ 27.36 €
Заштеди 1.69 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
MJ1M2ZM/A
Лансиран:
21 април 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Крај на кабел:
ПРАВО
Верзии:
USB 2.0 (до 480Mbps)
Конектори:
USB 2.0, USB-C
Од приклучокот:
USB-C (маж)
За конектори:
USB-A (женски)
Производител:
јаболко
Боја:
Бело
Вид на кабел:
Намалување
EAN:
888462108454
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел за USB-C на Apple
32.29 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ