1 / 4
E shitur
Foto e Kabllo YENKEE YCU 302 BE, USB A 2.0 / C, 2m
Foto e Kabllo YENKEE YCU 302 BE, USB A 2.0 / C, 2m
Foto e Kabllo YENKEE YCU 302 BE, USB A 2.0 / C, 2m
Foto e Kabllo YENKEE YCU 302 BE, USB A 2.0 / C, 2m

Kabllo YENKEE YCU 302 BE, USB A 2.0 / C, 2m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20.39 €
19.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.35 €
Ju kurseni 1.10 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo është e dizajnuar për telefonë, tabletë, laptopë dhe kompjuterë. Është e përshtatshme për transferim të shpejtë të të dhënave dhe karikim të pajisjes tuaj. Ka mbështjellës alumini dhe najloni që garantojnë qëndrueshmëri, fleksibilitet dhe jetëgjatësi. Në fundet e saj janë konektorët USB 2.0 dhe USB C. Gjatësia e kabllos është 2 m.
Lansuar:
31. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
USB 2.0, USB-C
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Kodi:
45013680
Gjatësia m:
2
Prodhuesi:
YENKEE
Ngjyra:
Kaltër
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3A
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo YENKEE YCU 302 BE, USB A 2.0 / C, 2m
19.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo