1 / 2
E shitur
Foto e Kabllo Masterlan COMFORT, UTP me PoE, Cat6, 7.5m, e hirtë
Foto e Kabllo Masterlan COMFORT, UTP me PoE, Cat6, 7.5m, e hirtë

Kabllo Masterlan COMFORT, UTP me PoE, Cat6, 7.5m, e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
9.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 8.11 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kablloja Masterlan COMFORT është pjesë e linjës së prodhimit Masterlan Cat6 dhe vjen në një version UTP 7.5 metër. Është e përshtatshme për transmetimet e të dhënave me gjerësi brezi 100 MHz dhe e përshtatshme, për shembull, për lidhjen e kompjuterave dhe pajisjeve të tjera multimediale brenda një rrjeti në shtëpi ose biznes. Produkti, i cili plotësisht mbështetet mbi fuqinë mbi Ethernet, është testuar me kujdes, dhe karakterizohet për cilësi të lartë, dhe gjatësi 7.5 m.
Lansuar:
13. 3. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC, rrjete
Gjatësia [m]:
7,5
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
RJ-45
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Kategoria:
6
Kodi:
PCU6-7-MSC
Prodhuesi:
Masterlan
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
256963
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Masterlan COMFORT, UTP me PoE, Cat6, 7.5m, e hirtë
9.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo