1 / 1
Слика на Digitus DisplayPort Кабел1.2, M / M, со приклучок, 1m, црнa

Digitus DisplayPort Кабел1.2, M / M, со приклучок, 1m, црнa

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.20 €
со ДДВ Без ДДВ 9.49 €

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Моќниот HD дигитален аудио и видео кабел најчесто се користи за поврзување компјутер или лаптоп со интерфејс на DisplayPort со монитор, исто така со конектор DisplayPort. Клучни својства: -Поддржува видео со резолуција од максимум 4096 x 2160 стр -Стандард DisplayPort: DisplayPort 1.2 -Заштитен троен оклоп -Должина 1 метар
Наменето за:
Монитор, лаптоп, компјутер
Поддржува:
2K, 4K
Боја:
ЦРНО
Производител:
Digitus, Digitus
За конектори:
DisplayPort (маж)
Конектор:
DisplayPort, DisplayPort
Должина [m]:
1
Вид на кабел:
врска, Вид на кабел
Код:
AK-340100-010-S
Платформа:
DisplayPort 1.2
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Позлатен конектор::
2K, 4K
Код на производителот:
AK-340100-010-S
Од приклучокот:
DisplayPort маж, DisplayPort (маж)
Верзии:
DisplayPort 1.2
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4016032288916
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Digitus DisplayPort Кабел1.2, M / M, со приклучок, 1m, црнa
11.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ