1 / 1
Слика на Кабел Digitus DisplayPort 1.2, M / M, 2m, црно

Кабел Digitus DisplayPort 1.2, M / M, 2m, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Поддржува видео со максимална резолуција. 4096 x 2160 стр Стандард DisplayPort: DisplayPort 1.2 Заштитен троен оклоп Должина 2 метри

Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
ЦРНО
Должина [m]:
2
Вид на кабел:
врска
Од приклучокот:
DisplayPort (маж)
За конектори:
DisplayPort (маж)
Верзии:
DisplayPort 1.2
Конектор:
DisplayPort
Наменето за:
Монитор, лаптоп, компјутер
Поддржува:
2K, 4K
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4016032288930
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел Digitus DisplayPort 1.2, M / M, 2m, црно
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ