1 / 3
Продадено
Слика на Кабел Belkin DuraTek USB-C, M / M, испреплетени, со ремен, 1,2 метри, розова
Слика на Кабел Belkin DuraTek USB-C, M / M, испреплетени, со ремен, 1,2 метри, розова
Слика на Кабел Belkin DuraTek USB-C, M / M, испреплетени, со ремен, 1,2 метри, розова

Кабел Belkin DuraTek USB-C, M / M, испреплетени, со ремен, 1,2 метри, розова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.04 €
24.17 €
со ДДВ Без ДДВ 20.49 €
Заштеди 4.87 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен телефон, таблет
Конектори:
2
Од приклучокот:
USB-C (маж)
За конектори:
USB-C (маж)
Код:
F8J241bt04-PNK
Должина м:
1.2
Лансиран:
Лансиран
Производител:
Белкин
Веб-страница на производителот:
World.belkin.com
Боја:
РИНК
Вид на кабел:
Податоци, ПСУ
EAN:
745883780341
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел Belkin DuraTek USB-C, M / M, испреплетени, со ремен, 1,2 метри, розова
24.17 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ