1 / 2
Продадено
Слика на Belkin DuraTek Кабел,USB-A - Молња, M / M, MFi, плетенка, со каиш, 1,2m, розов
Слика на Belkin DuraTek Кабел,USB-A - Молња, M / M, MFi, плетенка, со каиш, 1,2m, розов

Belkin DuraTek Кабел,USB-A - Молња, M / M, MFi, плетенка, со каиш, 1,2m, розов

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
53.46 €
50.21 €
со ДДВ Без ДДВ 42.55 €
Заштеди 3.25 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен телефон, таблет
Конектори:
2
Од приклучокот:
Молња
За конектори:
USB-A (маж)
Код:
F8J236bt04-PNK
Должина м:
1.2
Лансиран:
Лансиран
Производител:
Белкин
Веб-страница на производителот:
World.belkin.com
Боја:
РИНК
Вид на кабел:
Податоци, ПСУ
EAN:
745883784189
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Belkin DuraTek Кабел,USB-A - Молња, M / M, MFi, плетенка, со каиш, 1,2m, розов
50.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ