1 / 3
Продадено
Слика на Кабел AQ Premium PA40007 3,5 мм Jackек, 0,75 м
Слика на Кабел AQ Premium PA40007 3,5 мм Jackек, 0,75 м
Слика на Кабел AQ Premium PA40007 3,5 мм Jackек, 0,75 м

Кабел AQ Premium PA40007 3,5 мм Jackек, 0,75 м

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
14.46 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €
Заштеди 1.62 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
Xpa40007
Лансиран:
24. 10. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Аудио, звучници
Должина [m]:
0.75
Позлатени конектори:
По
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
3,5 мм приклучок
Од приклучокот:
3,5 мм приклучок (маж)
За конектори:
3,5 мм приклучок (маж)
Производител:
AQ
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Екстендери
EAN:
8595122760892
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел AQ Premium PA40007 3,5 мм Jackек, 0,75 м
14.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ