1 / 2
Продадено
Слика на JOY-IT футрола за официјален дисплеј 7 "и Raspberry Pi 4 B
Слика на JOY-IT футрола за официјален дисплеј 7 "и Raspberry Pi 4 B

JOY-IT футрола за официјален дисплеј 7 "и Raspberry Pi 4 B

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
51.38 €
43.71 €
со ДДВ Без ДДВ 37.04 €
Заштеди 7.67 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Специјална опрема:
Нетранспарентен страничен allид
Код:
RB-LCD-7P4-Case
Лансиран:
9. 1. 2021
Производител:
Малина Пи
Веб-страница на производителот:
Joy-it.net
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
P4 B
EAN:
8596201005880
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
JOY-IT футрола за официјален дисплеј 7 "и Raspberry Pi 4 B
43.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ