1 / 7
Продадено
Слика на GIGABYTE P1000GM - 1000W Извор на енергија
Слика на GIGABYTE P1000GM - 1000W Извор на енергија
Слика на GIGABYTE P1000GM - 1000W Извор на енергија
Слика на GIGABYTE P1000GM - 1000W Извор на енергија
Слика на GIGABYTE P1000GM - 1000W Извор на енергија
Слика на GIGABYTE P1000GM - 1000W Извор на енергија
Слика на GIGABYTE P1000GM - 1000W Извор на енергија

GIGABYTE P1000GM - 1000W Извор на енергија

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
212.38 €
149.10 €
со ДДВ Без ДДВ 126.36 €
Заштеди 63.28 €
-30%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на вентилаторот:
120мм
Енергетска ефикасност:
80 PLUS GOLD
Тип на извор:
ATX
Модуларен кабел:
Да (целосно)
Излезна порта на еднонасочна струја:
+3.3/5V (25/25A-125W), +12V (83,3A-999,6W)
Код:
GP-P1000GM
Штекер:
По
Вклучен кабел:
По
Ширина mm:
150
Висина mm:
86
Дебелина мм:
140
Напојување напојување W:
1000
Лансиран:
12. 3. 2021
Производител:
GIGABYTE
Боја:
ЦРНО
PFC:
активен
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
31242323212354
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
GIGABYTE P1000GM - 1000W Извор на енергија
149.10 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ