1 / 4
Продадено
Слика на Fortron Извор на енергија  HEXA85 + PRO 350 - 350W
Слика на Fortron Извор на енергија  HEXA85 + PRO 350 - 350W
Слика на Fortron Извор на енергија  HEXA85 + PRO 350 - 350W
Слика на Fortron Извор на енергија  HEXA85 + PRO 350 - 350W

Fortron Извор на енергија HEXA85 + PRO 350 - 350W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.83 €
63.21 €
со ДДВ Без ДДВ 60.20 €
Заштеди 1.62 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
15. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на вентилаторот:
120мм
Енергетска ефикасност:
80 PLUS BRONZE
Конектори:
4pin процесор (2x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6 + 2pin (1x), SATA (5x)
Тип на извор:
ATX
Модуларен кабел:
Веќе
Код:
PPA3505301
Штекер:
По
Ширина mm:
150
Висина mm:
86
Дебелина мм:
140
Напојување напојување W:
350
Производител:
FSP група
Боја:
ЦРНО
PFC:
активен
EAN:
4713224522697
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Fortron Извор на енергија HEXA85 + PRO 350 - 350W
63.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ