1 / 1
Продадено
Слика на Снабдувач на енергија Evolveo - 450W

Снабдувач на енергија Evolveo - 450W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
50.13 €
48.51 €
со ДДВ Без ДДВ 41.11 €
Заштеди 1.62 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Течност за ладење:
активен
Код на производителот:
EP450PP12B
Лансиран:
28 јули 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
ATX
Големина на вентилаторот:
120мм
SATA:
2
Молекс 4 игла:
2
Флопи:
1
ATX:
1
4 игла на процесорот:
1
Фанови:
1
Конектори:
4pin процесор (2x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6 + 2pin (1x), SATA (4x)
PCI-E:
1
Тип на извор:
ATX
Модуларен кабел:
Веќе
Производител:
Еволво
Напојување на напојување [Ш]:
450
PFC:
Пасивно
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594161333814
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Снабдувач на енергија Evolveo - 450W
48.51 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ