1 / 3
E shitur
Foto e Burim energjie Chieftec A90 Series, GDP-550C, 550W
Foto e Burim energjie Chieftec A90 Series, GDP-550C, 550W
Foto e Burim energjie Chieftec A90 Series, GDP-550C, 550W

Burim energjie Chieftec A90 Series, GDP-550C, 550W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
95.48 €
76.03 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 72.40 €
Ju kurseni 19.45 €
-20%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Chieftec A90 është një furnizues me energji shumë i qetë dhe eficient i përshtatshëm për kompjuterë shumë kërkues për lojëra apo qendra pune të fuqishme. Ky burim ofron operim shumë të qetë, voltazhë stabile, siguri dhe kursim të energjisë. Është i dizajnuar që të operoj në sistemet elektrike prej 200 deri në 240 V dhe përshtatet me procesorët Intel multi-core dhe AMD si dhe procesorët e avancuar NVIDIA dhe AMD. Gjithashtu, mund të lidhet me shumë konektorë, si Serial ATA, Molex, P8 CPU , etj. Dimensionet e burimit janë 160 x 150 x 87 mm.
Ftohës:
Aktiv
Kodi i prodhuesit:
GDP-550C
Lansuar:
14 Tetor 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
SATA:
6
Molex 4 pin:
3
Flopi:
1
ATX:
1
CPU 4 pin:
1
Ventilatorë:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Modular:
PCI-E:
2
EPS 12V 8 pin:
1
Çertifikim SLI:
Çertifikim CrossFire:
Lloji i burimit:
ATX
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-110W), +12V (45A-540W)
Prodhuesi:
Chieftec
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
550
PFC:
Aktiv
EAN:
4710713230828
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Burim energjie Chieftec A90 Series, GDP-550C, 550W
76.03 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo