1 / 1
Слика на PRINT IT  алтернативни боји за Epson T1285

PRINT IT алтернативни боји за Epson T1285

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.08 €
со ДДВ Без ДДВ 24.65 €

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PI-1285
Лансиран:
11 мај 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
MultiPack:
По
Оригинални додатоци:
Веќе
Користено со:
Epson Stylus Office BX305, Epson Stylus Office BX525, Epson Stylus Office BX625, Epson Stylus S22, Epson Stylus SW425, Epson Stylus SX125, Epson Stylus SX420
Производител:
PRINT IT
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Црна, црвена (виолетова / магента), сина (азурна / цијана), жолта
За печатари:
Епсон
Волумен (ml):
15
Vendi i prodhimit:
EU
EAN:
8594158527745
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PRINT IT алтернативни боји за Epson T1285
29.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ