1 / 7
Foto e Skaner IRIS IRISCAN Desk 5 Pro, portativ
Foto e Skaner IRIS IRISCAN Desk 5 Pro, portativ
Foto e Skaner IRIS IRISCAN Desk 5 Pro, portativ
Foto e Skaner IRIS IRISCAN Desk 5 Pro, portativ
Foto e Skaner IRIS IRISCAN Desk 5 Pro, portativ
Foto e Skaner IRIS IRISCAN Desk 5 Pro, portativ
Foto e Skaner IRIS IRISCAN Desk 5 Pro, portativ

Skaner IRIS IRISCAN Desk 5 Pro, portativ

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
327.52 €
293.24 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 279.28 €
Ju kurseni 34.28 €
-10%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky skaner skanon dokumente në formatin A3 me rezolucion 300 dpi, si dhe peshon vetëm 0,8 g. Posedon ndërfaqet: USB 2.0 dhe USB host.
Lansuar:
20. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB 2.0, USB (hyrës)
Kodi:
459838
Pesha kg:
0.8
Rezolucioni harduerik dpi:
400 x 300
Prodhuesi:
IRIS
Ueb-i i prodhuesit:
Irislink.com
Formati i letrës:
A3
Lloji i skenerit:
Portativ
EAN:
5420079900837
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Skaner IRIS IRISCAN Desk 5 Pro, portativ
293.24 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo