1 / 7
Foto e Hub Arctic për ventilatorë
Foto e Hub Arctic për ventilatorë
Foto e Hub Arctic për ventilatorë
Foto e Hub Arctic për ventilatorë
Foto e Hub Arctic për ventilatorë
Foto e Hub Arctic për ventilatorë
Foto e Hub Arctic për ventilatorë

Hub Arctic për ventilatorë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
890 MKD.
790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 669 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kompania Arctic është një prodhues i njohur i radiatorëve dhe aksesorëve me cilësi të lartë. Në këtë rast, është një hub për lidhjen e deri në 10 ventilatorëve PWM.

Hub-i mund të vendoset kudo në kabinet. Lidhet me pllakën amë me një kabllo të vetme. PWM është sinkronizuar sipas informacionit të marrë nga ventilatori i parë. Të gjithë ventilatorët mundësohen përmes një hub-i, duke përdorur një furnizues energjie SATA nga një burim.

Lansuar:
28. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACFAN00175A
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
ARCTIC
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4895213702522
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hub Arctic për ventilatorë
790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo