1 / 1
Продадено
Слика на Huawei Оригинален заштитник за Huawei P40 Lite, смарагдно зелена

Huawei Оригинален заштитник за Huawei P40 Lite, смарагдно зелена

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
20.96 €
со ДДВ Без ДДВ 17.76 €
Заштеди 1.62 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
27. 3. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Huawei P40 Lite
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
Huawei
Материјали:
Поликарбонат
Код:
51993930
Производител:
Huawei
Боја:
Зелена
Вид на обвивка:
Заден капак
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Huawei Оригинален заштитник за Huawei P40 Lite, смарагдно зелена
20.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ