1 / 2
Foto e HDD ADATA 720 - 1TB, i zi
Foto e HDD ADATA 720 - 1TB, i zi

HDD ADATA 720 - 1TB, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,990 MKD.
4,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4,467 MKD.
Ju kurseni 300 MKD.
-7%

Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Disku i jashtëm 2.5" 1 TB përdor lidhjen më të fundit USB 3.1. Falë dizajnit të tij, është rezistent ndaj goditjes, ujit dhe pluhurit, i certifikuar IP68, dhe gjithashtu standardi ushtarak MIL-STD-810G 516.6. Është gjithashtu praktik të bashkëngjitni të dhënat kabllor përgjatë perimetrit të strukturës.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Lansuar:
23. 11. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1
Formati i diskut:
2.5
Kodi:
AHD720-1TU31-CBK
I qëndrueshëm:
Gjerësia mm:
97.9
Lartësia mm:
20.2
Trashësia mm:
129,4
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
223
Kapaciteti i diskut [GB]:
1000
Prodhuesi:
ADATA
Modeli i diskut:
HDD
Ngjyra:
Zezë
EAN:
4712366963351
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
HDD ADATA 720 - 1TB, i zi
4,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo