1 / 1
Продадено
Слика на Хартија за пластифицирање PEACH, 100 парчиња

Хартија за пластифицирање PEACH, 100 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.15 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PP580-02
Лансиран:
4 октомври 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Формат:
A4
Тип на писмо:
Пластична фолија
Број на листови во пакетот:
100
Производител:
Peach
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
7640106495060
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Хартија за пластифицирање PEACH, 100 парчиња
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ