1 / 1
Продадено
Слика на Хард диск WD Red Plus (EFZX), 3,5 "- 2TB

Хард диск WD Red Plus (EFZX), 3,5 "- 2TB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
139.37 €
132.88 €
со ДДВ Без ДДВ 126.55 €
Заштеди 6.49 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
SATA 6Gb / s
Формати и дискусија:
3.5
Наменето за:
NAS
Ширина mm:
101,6
Висина mm:
26,11
Дебелина мм:
146,99
Големина на диск GB::
2 000
Брзина на вртење на плочата вртежи во минута:
5400
Кеш:
128
Лансиран:
17. 3. 2021
Производител:
Вестерн дигитал
Веб-страница на производителот:
Wdc.com
Тип на тврд диск:
Магнетни
EAN:
718037884370
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Хард диск WD Red Plus (EFZX), 3,5 "- 2TB
132.88 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ