1 / 3
Foto e Hard disk Verbatim Vi560 S3 SSD, M.2 - 256GB
Foto e Hard disk Verbatim Vi560 S3 SSD, M.2 - 256GB
Foto e Hard disk Verbatim Vi560 S3 SSD, M.2 - 256GB

Hard disk Verbatim Vi560 S3 SSD, M.2 - 256GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,086 MKD.

Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Hard disku Verbatim SATA III M2 2280 SSD-të i brendshëm mund të rigjallëroj punën e sistemit tuaj. Ka një kapacitet prej 256 GB dhe format M.2 2280. Përdor 3D NAND, si dhe ndërfaqen SATA III 6 Gb / s për t'u lidhur me pajisjen. Për më tepër, hard disqet SSD kanë rezistencë të lartë ndaj goditjeve dhe dridhjeve dhe konsum të ulët të energjisë.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Trashësia [mm]:
80
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
460
Lartësia [mm]:
2.3
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
560
Formati i diskut:
M.2 2280
Teknologjia:
M.2 SATA
MTTF apo MTBF [milion orë]:
1.5
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
110
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Pesha [g]:
9,1
Modeli i diskut:
3D
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com
Hyrjet IOPS:
80 000
Besueshmëria:
100 %
Leximet IOPS:
102 000
EAN:
023942493624
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hard disk Verbatim Vi560 S3 SSD, M.2 - 256GB
2,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo