1 / 5
Foto e Hard disk Samsung SSD 980 PRO, M.2 - 1TB
Foto e Hard disk Samsung SSD 980 PRO, M.2 - 1TB
Foto e Hard disk Samsung SSD 980 PRO, M.2 - 1TB
Foto e Hard disk Samsung SSD 980 PRO, M.2 - 1TB
Foto e Hard disk Samsung SSD 980 PRO, M.2 - 1TB

Hard disk Samsung SSD 980 PRO, M.2 - 1TB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7,290 MKD.
7,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6,848 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-2%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky është një disk i formatit M.2 2280 me ndërfaqe M.2 PCI-Express Gen4. Kapaciteti i diskut është 1,000 GB, ka shpejtë leximi / shkrimi 7,000 / 5,000 MB / s. Lexim i rastit 1,000,000 IOPS. Hyrje e rastësishme 1,000,000 IOPS. MTTF ose MTBF 1.5 milionë orë. Koha e shërbimit 600 TBW. Disku është krijuar për laptop dhe kompjuter. Teknologjia e diskut është SSD. Memoria SSD: TLC.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Lansuar:
24. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
M.2 PCI-Express Gen4
Formati i diskut:
M.2 2280
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Modeli i diskut:
TLC, SSD
Leximet IOPS:
1000000
Hyrjet IOPS:
1000000
Kodi:
MZ-V8P1T0BW
Gjerësia mm:
80,15
Lartësia mm:
2.38
Trashësia mm:
22.15
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
9
Kapaciteti i diskut [GB]:
1000
Shpejtësia e leximit MBs:
7000
Shpejtësia e shkrimit MBs:
5000
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
600
MTTF ose MTBF (milion orë):
1.5
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8806090295546
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hard disk Samsung SSD 980 PRO, M.2 - 1TB
7,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo