1 / 6
Слика на Хард диск LaCie d2 Professional 4TB, USB 3.1 Type C
Слика на Хард диск LaCie d2 Professional 4TB, USB 3.1 Type C
Слика на Хард диск LaCie d2 Professional 4TB, USB 3.1 Type C
Слика на Хард диск LaCie d2 Professional 4TB, USB 3.1 Type C
Слика на Хард диск LaCie d2 Professional 4TB, USB 3.1 Type C
Слика на Хард диск LaCie d2 Professional 4TB, USB 3.1 Type C

Хард диск LaCie d2 Professional 4TB, USB 3.1 Type C

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
256.58 €
243.58 €
со ДДВ Без ДДВ 231.98 €
Заштеди 13.00 €
-6%

Само уште 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
30 април 2024 - 01 мај 2024
Македонија, други
01 мај 2024 - 02 мај 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
STHA4000800
Лансиран:
13. 7. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-C 3.1 Gen 1
Формати и дискусија:
3.5
Пеша (g):
1400
Ширина [мм]:
60
Брзина на читање [MB / s]:
240
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm]: :
7 200
Производител:
Ласи
Големина на диск GB::
4 000
Modeli i diskut:
Странски
Тип на тврд диск:
Магнетни
Висина [mm]:
130
Дебелина [mm]:
188,5
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
3660619403950
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Хард диск LaCie d2 Professional 4TB, USB 3.1 Type C
243.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ