1 / 9
Слика на Hama Speedshot конвертор Ultimate (PS4, XONE, PS3, X360)
Слика на Hama Speedshot конвертор Ultimate (PS4, XONE, PS3, X360)
Слика на Hama Speedshot конвертор Ultimate (PS4, XONE, PS3, X360)
Слика на Hama Speedshot конвертор Ultimate (PS4, XONE, PS3, X360)
Слика на Hama Speedshot конвертор Ultimate (PS4, XONE, PS3, X360)
Слика на Hama Speedshot конвертор Ultimate (PS4, XONE, PS3, X360)
Слика на Hama Speedshot конвертор Ultimate (PS4, XONE, PS3, X360)
Слика на Hama Speedshot конвертор Ultimate (PS4, XONE, PS3, X360)
Слика на Hama Speedshot конвертор Ultimate (PS4, XONE, PS3, X360)

Hama Speedshot конвертор Ultimate (PS4, XONE, PS3, X360)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
84.33 €
79.46 €
со ДДВ Без ДДВ 67.34 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 април 2024 - 27 април 2024
Македонија, други
27 април 2024 - 29 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Hama Speedshot Ultimate Converter е конвертер за поврзување на глувче и тастатура со конзолите PS3, PS4, Xbox One и Xbox 360. Благодарение на овој конвертер, дури и компјутерските гејмери ​​конечно навистина можат да ја ценат убавината на играње на конзола за игри, но со опремата толку се навикнати. Овој конвертер ви овозможува да играте побрзо и попрецизно со глувчето и тастатурата. Инсталацијата е едноставна и брза благодарение на поддршката Plug and Play и пакетот софтвер на ЦД со совршен преглед за поставување на конверторот Speedshot. Cellsелиите за игра може да се постават директно на Speedshot или со користење на компјутерски софтвер. Секој играч сигурно ќе ја цени широката флексибилност на различните поставки, како што се 81 изборно ниво на брзина на глувчето, 9 прилагодливи нивоа на неговата чувствителност точно според потребите на вас и играта. Покрај тоа, сите копчиња од Dualshock 4 можат слободно да се постават на глувчето, како и на тастатурата, а во исто време можете да поставите 11 различни профили за поставување копчиња. Благодарение на овие профили, потоа можете да играте различни игри со идентични поставки. Можете исто така да ги поставите функциите Turbo и Fire за навистина брзо и повеќекратно користење на копчињата. Налепници за тастатура се исто така достапни за да ви помогнат побрзо да ги најдете клучевите што ги сакате. Важни информации: За корисниците на Xbox One; слушалките на Xbox One не можат да се користат за Ingame-Chat, туку само за Skype-Chat. Не е можно ажурирање на закрпи или фирмвер за ова ограничување. За работа, потребен е безжичен двигател на Microsoft Xbox One. За корисниците на PS4; за работа е потребен безжичен контролер на Sony Dualshock 4 За корисниците на PS3; не е потребен контролер за поврзување, врската е можна директно со PS3 без контролер За корисници на Xbox 360; Operationичен контролер на Microsoft Xbox 360 е потребен за работа, не користете го безжичниот контролер со комплетот за полнење!
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код:
115477
Лансиран:
9 јуни 2016 година, 9. 6. 2016
Производител:
Хама, Хама
Код на производителот:
54478
EAN:
4007249544780
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Hama Speedshot конвертор Ultimate (PS4, XONE, PS3, X360)
79.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ