1 / 1
Продадено
Слика на HAMA ЦД-адаптер за автомобил - касетофон

HAMA ЦД-адаптер за автомобил - касетофон

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.04 €
19.31 €
со ДДВ Без ДДВ 16.36 €
Заштеди 9.73 €
-34%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
46088
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Хама
EAN:
4007249460882
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
HAMA ЦД-адаптер за автомобил - касетофон
19.31 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ