1 / 3
E shitur
Foto e Memorie operative G.Skill RipjawsV, 16GB (2x8GB) DDR4, 3200MHz, e zezë
Foto e Memorie operative G.Skill RipjawsV, 16GB (2x8GB) DDR4, 3200MHz, e zezë
Foto e Memorie operative G.Skill RipjawsV, 16GB (2x8GB) DDR4, 3200MHz, e zezë

Memorie operative G.Skill RipjawsV, 16GB (2x8GB) DDR4, 3200MHz, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
61.44 €
51.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 49.25 €
Ju kurseni 9.73 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
G.Skill RipjawsV është seri shumë e fuqishme e memorieve operative. Këto memorie do të mbulojnë të gjitha nevojat e kërkuara nga kompjuteri dhe do ta përforcojë atë. Seria Ripjaws ofron performancë dhe stabilitet shumë të lartë dhe është shumë e përshtatshme për lojëra, video editim apo aplikacione tjera. Kjo seri i përket gjeneratës DDR4, që është gjenerata e fundit e memorieve. Ky është një set me 2 memorie me kapacitet 8GB secila (16GB në total) dhe operon në frekuencë prej 3200MHz.
Latenca e testuar:
16-18-18-36
E dedikuar për:
Për PC
Latenca CAS [CL]:
16
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Ftohës:
Pasiv
Voltazhi operues [V]:
1,35
Kodi i prodhuesit:
F4-3200C16D-16GVKB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lartësia e profilit:
Lartë
Lloji i memories:
DDR4
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Frekuenca operuese [MHz]:
3200
Prodhuesi:
G.Skill
Ueb-i i prodhuesit:
Gskill.de
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
4719692004970
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie operative G.Skill RipjawsV, 16GB (2x8GB) DDR4, 3200MHz, e zezë
51.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo