1 / 4
Foto e Mbajtëse GoGen për TV 37-70”
Foto e Mbajtëse GoGen për TV 37-70”
Foto e Mbajtëse GoGen për TV 37-70”
Foto e Mbajtëse GoGen për TV 37-70”

Mbajtëse GoGen për TV 37-70”

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.08 €

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

A dëshironi ta mbani televizorin tuaj në mur dhe të kurseni shumë hapësirë në apartament? Ose, thjesht dëshironi ta shikoni televizorin si një pikturë? Atëherë, për këtë zgjidhja e duhur është mbajtësi i televizorëve në mur, GoGen. Mbajtësi mund të vendoset në cilëndo dhomë – dhomë të ndejës, dhomë të fjetjes, në dhomën e fëmijëve etj. Mbajtësi është i dizajnuar për ekranet 32-60”.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
50
Lloji i mbajtëses:
Për monitor, për TV
Mbajtëse për:
TV
Largësia maksimale prej murit [cm]:
4.4
Data e lansimit:
14 Nëntor 2014
Lëvizshme:
EAN:
8592417054070
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse GoGen për TV 37-70”
35.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo