1 / 6
Продадено
Слика на Гглушец OMEN Vector Essential, црн
Слика на Гглушец OMEN Vector Essential, црн
Слика на Гглушец OMEN Vector Essential, црн
Слика на Гглушец OMEN Vector Essential, црн
Слика на Гглушец OMEN Vector Essential, црн
Слика на Гглушец OMEN Vector Essential, црн

Гглушец OMEN Vector Essential, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
33.91 €
32.29 €
со ДДВ Без ДДВ 30.75 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
11. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
6
Ергономија:
За десничарите
Игра:
По
Прилагодливи клучеви:
По
Задно осветлување:
По
Тежина категорија:
Средно (90-130гр)
Тркало:
Инженерство
Модели и сензорни:
ОДМОР Радар 1
Код:
8BC52AA#ABB
Ширина mm:
74.5
Висина mm:
41
Дебелина мм:
128
Боја на грбот:
RGB
Должина на кабел м:
2
Време на реакција ms:
1
Максимална чувствителност на DPI:
7 200
Пеша г.:
120
Производител:
HP
Тип на тастатура:
TTL
EAN:
194441039238
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Гглушец OMEN Vector Essential, црн
32.29 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ