1 / 4
Продадено
Слика на Маус Microsoft Surface Arc, црвено
Слика на Маус Microsoft Surface Arc, црвено
Слика на Маус Microsoft Surface Arc, црвено
Слика на Маус Microsoft Surface Arc, црвено

Маус Microsoft Surface Arc, црвено

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
90.83 €
со ДДВ Без ДДВ 86.50 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 10. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Безжична технологија:
Bluetooth
Ергономија:
Универзална
Тркало:
Допрете
Код:
CZV-00080
Производител:
Мајкрософт
Веб-страница на производителот:
Microsoft.com
EAN:
889842526813
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Маус Microsoft Surface Arc, црвено
90.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ