1 / 11
Слика на Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс
Слика на Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс
Слика на Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс
Слика на Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс
Слика на Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс
Слика на Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс
Слика на Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс
Слика на Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс
Слика на Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс
Слика на Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс
Слика на Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс

Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
120.08 €
51.83 €
со ДДВ Без ДДВ 49.36 €
Заштеди 68.24 €
-57%

Само уште 5
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
6
Игра:
По
Прилагодливи клучеви:
По
Тежина категорија:
Лесен (до 89 g)
Тркало:
Инженерство
Задно светло:
По
Кабел со плетени калеми:
По
Код:
EGG-XM1RGB-DR
Ширина mm:
65,8
Висина mm:
38.3
Дебелина мм:
122,1
Боја на грбот:
RGB
Должина на кабел м:
1.85
Време на реакција ms:
1
Максимална чувствителност на DPI:
16 000
Лансиран:
13. 2. 2021
Тежина g:
78
Модели и сензорит:
PixArt PMW3389
Ерономија:
За десничарите
Производител:
Запчаник за крај
Веб-страница на производителот:
Endgamegear.com
Тип на тастатура:
kailh
EAN:
4251442504144
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глувче Endgame Gear XM1 RGB, темен рефлекс
51.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ